O nas

Serdecznie zapraszamy do naszego domu wypoczynkowego SKORUSA.

Dom położony jest przy drodze z Nowego Targu, na początku Białki Tatrzańskiej. Zapraszamy wszystkich ceniących sobie piękne widoki, oraz typowo regionalny klimat. Dom oddalony jest ok. 10 km od Nowego Targu i 20 km od Zakopanego. Do najbliższego wyciągu narciarskiego jest zaledwie 200m, a do kompleksu wyciągów narciarskich Kotelnica Białczańska 2,5 km – gdzie na dobrze przygotowanych i oświetlonych trasach narciarskich można uprawiać sporty zimowe.

Oprócz jazdy na nartach czekają na państwa różne atrakcje takie jak: jazda na skuterach śnieżnych czy lodowisko. Brak śniegu nie oznacza braku atrakcji, gdzie czeka na państwa kompleks wód termalnych Bania.

 

Latem dla kochających góry polecamy wędrówki w pobliskie Tatry czy Pieniny.

 

Wynajmujemy 14 pokoi dwu-, trzy i czteroosobowych.

 

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym i telewizor. Większość pokoi posiada balkon. Mamy też pokój z łóżkiem piętrowym, atrakcyjnym dla dzieci. Na terenie całego obiektu do Państwa dyspozycji jest dostępna sieć Wi-Fi.

 

Na parterze domu jest duża jadalnia z kominkiem i sala wypoczynkowa z dużym telewizorem i bilardem. Obok jest świetlica wyposażona w stoły, ławy, stół do ping- ponga oraz piłkarzyki. Tutaj można organizować dyskotekę – udostępniamy sprzęt nagłaśniający. Na terenie obiektu znajduje się barek, gdzie można zaopatrzyć się w piwo beczkowe lub inne zimne napoje.

 

Posiadamy również mały kącik zabaw dla dzieci.

 

Dysponujemy również specjalnie przystosowaną przechowalnią sprzętu narciarskiego z suszarką na buty narciarskie.

 

Wokół domu rozciąga się duży teren zielony. Jest ogród, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej z bramkami, stoliki, leżaki. Jest też plac zabaw dla dzieci.

 

Istnieje możliwość rozpalenia grilla, ogniska.

 

Na życzenie gości organizujemy:

  • kuligi z pieczeniem kiełbasy
  • posiady przy muzyce góralskiej