Termy Bania

Terma Białka w Białce Tatrzańskiej to miejsce niezwykłe - łączy w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Wszystko to dopełnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Polsce kompleksu narciarskiego. Interesujące rozwiązania architektoniczne pozwalają na rozrywkę i relaks w niezwykle stylowych wnętrzach, zaskakujących intrygującymi połączeniami góralskiego folkloru i nowoczesnego designu.

zobacz więcej

Kotelnica Białczańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska to najpopularniejszy w Polsce kompleks narciarski. Urozmaicenie tras narciarskich oraz łagodne stoki zachęcają do spędzeniu tutaj czasu z całą rodziną. Do dyspozycji narciarzy przygotowano szereg nowoczesnych wyciągów narciarskich i kolei krzesełkowych jak również doskonale przygotowane trasy zjazdowe.

zobacz więcej

Przełom Białki

Przełom Białki tzw. Skałki - rezerwat przyrody koło miejscowości Krempachy, Nowa Biała i Trybsz w województwie małopolskim. Rezerwat obejmuje krótki przełom rzeki Białki, pomiędzy skałkami Kramnicą (688 m n.p.m., wysokość względna 65 m) na prawym brzegu i Obłazową (670 m n.p.m., wysokość względna 47 m) na lewym. Prócz tych dwóch większych skał występują jeszcze dwie mniejsze.

zobacz więcej

Monsterroller

Moda na hulajnogi Monsterroller przyszła do nas z Austrii i z Niemiec. Górski model hulajnogi - hulajnoga monsterroller zasadniczo różni się od modeli nizinnych. Ma o wiele większe i grubsze koła oraz niezawodne tarczowe hamulce hydrauliczne, które są w stanie zatrzymać pędzący z góry pojazd nawet, gdy jest mokro. Amator zjazdu wjeżdża na górę wyciągiem, a potem wsiada na monstera i w pozycji stojącej puszcza się w dół, swobodnie wybierając drogę na przygotowanym, wykoszonym stoku. Jazda przypomina trochę zjazd rowerowy, (ale jednak w pozycji stojącej jest inaczej), a trochę jazdę na nartach.

zobacz więcej

Tor Kartingowy

Mamy przyjemność serdecznie zaprosić wszystkich miłośników gokartów i nie tylko na tor kartingowy. Tor jest zlokalizowany w Białce Tatrzańskiej pod ośrodkiem narciarskim Kotelnica Białczańska. Wyścigi gokartów to wyjątkowe miejsce na wspaniałą zabawę, połączoną z rywalizacją sportową.

zobacz więcej

Lodowisko

Do dyspozycji blisko 2000 m² lodu w Białce Tatrzańskiej

Goście mogą skorzystać jednocześnie aż z 3 lodowisk. To idealne miejsce dla całych rodzin! Lodowiska w Białce to również świetna zabawa na lodzie, nauka jazdy na łyżwach, dogodne warunki dla maluchów, pingwinki do jazdy, disco lodowisko. Wierzymy, że nasi goście doświadczą wielu niezapomnianych wrażeń. 

zobacz więcej

Festyn Białczański

W pierwszym tygodniu sierpnia u stóp Kotelnicy Białczańskiej odbywa się Festyn Białczański, przygotowywany w ramach Tatrzańskich Wici. Ta plenerowa impreza to doskonała okazja do spotkania z góralską kulturą, połączona ze świetną rozrywką. Co roku organizatorzy zaskakują uczestników nowymi atrakcjami. Pokaz mody góralskiej, fitness białczański, mecz, zabawa taneczna czy występ kabaretu – tutaj wszystko, co dostarcza pozytywnej energii, może się zdarzyć. Zabawę uświetniają koncerty gwiazd.

zobacz więcej