Park Miniatur

Park Miniatur Zabytków Podtatrza w Niedzicy jest miejscem wyjątkowym. W jednym miejscu możesz obejrzeć najpiękniejsze zabytki sakralne, zamki i wiele, wiele więcej. Wszystkie zostały przygotowane w skali 1:20, wszystkie możesz zobaczyć z bliska.

Na miejscu rozbudowany park linowy. Dzieciom proponujemy dolną trasę parku linowego oraz stale rozbudowywany park rozrywki z wielkimi dmuchanymi zamkami-zjeżdżalniami. Zarówno park linowy, jak i zjeżdżalnie, są doskonale zabezpieczone - nikomu tutaj nie stanie się najmniejsza krzywda, ale zastrzyk adrenaliny i radości będzie i tak olbrzymi.

Dla wszystkich, których oglądanie i zabawa przyprawią o burczenie w brzuchu, podwoje otwiera restauracja, znana z doskonałego piwa i wyśmienitych potraw, które nasycą każdego. Dania inspirowane tradycją, ale z zupełnie nową oprawą same w sobie są już powodem, żeby odwiedzić Niedzicę. Czekamy na wszystkich - młodszych i starszych, domatorów i obieżyświatów, na wszystkich, którzy chcieliby coś zobaczyć, coś zrobić i przeżyć coś wspaniałego.


powrót